Idėjos grafikos atliekamas vitrinų dekoravimas išsiskiria savo aukšta kokybe. Parengiame visus vitrinos dekoravimo elementus, atliekame visus tvirtinimo, montavimo ar apklijavimo darbus visoje Lietuvoje. Būdami vitrinų dekoravimo lyderiais, turime išskirtinę galimybę pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį bei sklandų ir operatyvų aptarnavimą.

Siekiantiems išskirtinumo, privatumo arba saugumo, kad išvengti susidūrimo su stiklu, stiklą galima dekoruoti. Stiklo dekoravimas suteikia galimybę išlaikant laidumą šviesai atskirti erdves, padidinti patalpų funkcionalumą. Dar didesnę reikšmę įmonės veiklai turi profesionalus vitrinų dekoravimas.

“Idėjos grafikos atliekamas vitrinų dekoravimas yra kokybės pavyzdys.”

Kad ir kur benueitumėme patenkame į milžinišką informacijos srautą. Kiekviena vitrina tarsi mažas meno kūrinys. Ji gali kviesti užeiti, o padarius klaidą – sukelti nelauktą klientų reakciją. Parduotuvių dizainas ir vitrinų dekoravimas yra profesija, kurios jau moko aukštosios mokyklos. Juk skoninga vitrina daug ką pasako apie parduotuvę arba įmonę. Vitrinų dekoravimo specialistai privalo turėti ne tik išlavintą skonį, tačiau ir milžinišką žinių bagažą. Jiems reikia tinkamai pristatyti įmonės produkciją, veiklą ir bendrovės filosofiją. Kartais reikia pasiųsti žinią apie akciją arba žaidimą.

Mūsų komandoje tikrai netrūksta talento reikalaujančių profesijų atstovų, kurie visuomet pasirengia sukurti langų grafiką, stiklo ir vitrinų dizainą. Esant poreikiui galima tamsinti stiklus plėvele, klijuoti „šerkšną“.  O bėgant laikui ornamentus tiesiog atnaujinti arba keisti.

Susisiekite
Vitrinų dekoravimas Vilniuje

SUSIJUSIOS PASLAUGOS

REKLAMOS GAMYBA

Mūsų atliekama reklamos gamyba leidžia pasiekti klientus Jų erdvėje. Jūsų klientai, Jų draugai mato Jūsų įmonės logotipą ilsėdamiesi namuose ar dirbdami kasdienius darbus.
Plačiau

LIPDUKŲ GAMYBA

Jau beveik dešimtį metų gaminame bei klijuojame vienspalvius ir su spauda lipdukus automobiliams, stendams, lygioms ar deformuotoms sienoms.
Plačiau

PLAKATŲ GAMYBA

Efektyvus reklamos sprendimas yra plakatus, fotoplakatus, tentus bei plakatus virtinoms pateikti didelį žmonių srautą pritraukiančiose vietose.
Plačiau