Idėjos grafika atlieka pjovimo lazeriu paslaugą. Pjovimas lazeriu – tai pažangi lakštinių medžiagų pjovimo technologija, kurios darbo principas – sufokusuotas lazerio spindulys, panaudojant skirtingą jo galingumą. Pjaudami sufokusuotu lazerio spinduliu Jums galime pasiūlyti aukščiausią darbų atlikimo kokybę.

Pjovimas lazeriu yra Idėjos grafikos pažangumo ir inovatyvumo įrodymas“.

Pjovimas lazerio spinduliu yra žymiai tikslesnis nei mechaniniai pjovimo būdai. Lazerinio pjovimo pranašumai – greitis, itin plona ir tiksli linija, lygiagrečios pjūvio sienelės, minimali terminio poveikio zona, galimybė išpjauti itin sudėtingus ir įmantrius kontūrus. Tai yra ypatingai svarbu reklamos gamybos sektoriuje, maketų ruošime, suvenyrų gamyboje bei kitose srityse, kur reikalinga precizika, tikslumas ir išskirtinis dizainas. Pjovimas lazeriu suteikia galimybę išpjauti ne tik didelius ir sudėtingus kontūrus, bet ir vienetinius užsakymus padaryti pačiomis mažiausiomis sąnaudomis. Idėjos grafika lazeriu pjauna šias medžiagas:

  • akrilas;
  • organinis stiklas
  • fanera, medis.
  • mdf
  • popierius, kartonas;
  • natūrali ir dirbtinė oda;

Darbinis plotas: 1500 mm x 1000 mm.
Tikslumas:  ±0,01 mm. 

Susisiekite
Lipdukų gamyba Vilniuje
Lipdukų gamyba Vilniuje

SUSIJUSIOS PASLAUGOS

Reklamos iškaba ar stendas turi suintriguoti klientą. Kūrybiškos ir įdomios iškabos bei stendai įsimena klientams, pagerina pastato fasado vaizdą.
Plačiau
Efektyvus reklamos sprendimas yra plakatus, fotoplakatus, tentus bei plakatus virtinoms pateikti didelį žmonių srautą pritraukiančiose vietose.
Plačiau
Šiuo metu, vizitinės kortelės, nuolaidų kortelės, diplomai, proginiai atvirukai, skrajutės, etiketės, kalendoriai ir lankstinukai sudaro svarbius priedus, kurie reprezentuoja įmonę.
Plačiau