LIPDUKŲ GAMYBA

Lipdukų gamybą atliekame jau beveik dešimtį metų. Gaminame bei klijuojame vienspalvius ir su spauda lipdukus automobiliams, stendams, lygioms ar deformuotoms sienoms.
Plačiau

IŠKABŲ, STENDŲ GAMYBA

Reklamos iškaba ar stendas turi suintriguoti klientą. Kūrybiškos ir įdomios iškabos bei stendai įsimena klientams, pagerina pastato fasado vaizdą.
Plačiau

PLAKATŲ GAMYBA

Efektyvus reklamos sprendimas yra plakatus, fotoplakatus, tentus bei plakatus virtinoms pateikti didelį žmonių srautą pritraukiančiose vietose.
Plačiau

SPAUDA

Šiuo metu, vizitinės kortelės, nuolaidų kortelės, diplomai, proginiai atvirukai, skrajutės, kalendoriai ir lankstinukai sudaro svarbius priedus, kurie reprezentuoja įmonę.
Plačiau

VITRINŲ IR STIKLO DEKORAVIMAS

Mūsų komandoje tikrai netrūksta talento reikalaujančių profesijų atstovų, kurie visuomet pasirengę sukurti langų grafiką, stiklo ir vitrinų dizainą.
Plačiau

ĮVAIRŪS GAMINIAI

Nestandartiniai reklamos gaminiai leidžia pasiekti klientus Jų erdvėje. Jūsų klientai, Jų draugai mato Jūsų įmonės logotipą ilsėdamiesi namuose ar dirbdami kasdienius darbus.
Plačiau
Susisiekite

MŪSŲ PAGRINDINĖ UŽDUOTIS – ĮGYVENDINTI KIEKVIENĄ JŪSŲ NORĄ REALYBĖJE!

IEŠKANTIEMS – ATRANDAME, ATRADĘ – ĮGYVENDINAME!
Susisiekite

PARTNERIAI

Labai džiaugiuosi, kad tenka dirbti būtent su Jumis. Darbą palengvina paprastas ir šiltas bendravimas, o Jūsų operatyvumas ir lankstumas atsižvelgiant į mūsų verslo poreikius ir beprotiška tempą yra pats didžiausias ir neabejotinas privalumas iš visų! Ačiū Jums ir Jūsų visai komandai!
Vytautas Bernotas, Starflix Vilnius
Esate labai kūrybingi. Dirbate lanksčiai ir greitai. Pasitikiu visa Jūsų komanda. Mane visada išklausote, išgirstate ir pasiūlote optimalų sprendimą.
Eglė Monkevičienė, Amber tree
Labai džiaugiamės, turėdami patikimą verslo partnerį skubančiame ir nuolat besikeičiančiame pasaulyje – tokį, kuris niekada nepaliks bėdoje, net sudegus visiems terminams ar pasiūlys sprendimą, atsidūrus kūrybinėje kryžkelėje
Edvardas Naskauskas, Birštono mineraliniai vandenys