Nestandartiniai reklamos gaminiai yra Idėjos grafikos kasdienybė. Ar pamenate tą vėliavėlę, kurią gavote miesto šventės metu? Taip tą, kurią parsinešėte namo ir įstatėte į gėlių vazoną. Ji gal ir iki dabar puošia palangę. Sparčiai plintantis reklamos būdas – vėliavėlės. Patikima, paprasta, įdomu. Panašią funkciją atlieka popieriniai reklaminiai maišeliai, spaudos ant drobės gaminiai. Ši reklamos priemonė leidžia pasiekti klientus Jų erdvėje. Jūsų klientai ir Jų draugai arba giminės mato Jūsų įmonės logotipą ilsėdamiesi namuose ar dirbdami kasdienius darbus.

“Nestandartiniai reklamos gaminiai yra Idėjos grafikos pranašumas.”

Visiškai kitokio formato, tačiau nemažiau informatyvi lauko reklamos priemonė yra tūrinė reklama. Tūrinės raidės dažniausiai montuojamos ant pastato. Jos tampa pagrindiniu pastato akcentu ir įmonės išskirtinumo ženklu. Tamsiu paros metu raidės apšviečiamos. Taip reklama dirba bet kuriuo paros metu. Norėdami pasiekti optimaliausių rezultatų naudojame inovatyvius tūrinės reklamos sprendimus. Tai leidžia pasiekti aukščiausių rezultatų.

O taip pat kuriame verslui itin reikalingas nuorodų sistemas, viso pasaulio vėliavas ir vėliavėles, gaminame lenteles įvairiems žymėjimams. Džiaugiamės galėdami atlikti plastiko ir medienos frezavimą. Brėžiniai gali būti įvairiausios formos ar sudėtingumo. Lietuvoje sparčiai populiarėjanti paslauga yra technologiškai sudėtingas procesas, kurio pabaigoje išgaunamos nepriekaištingo tikslumo formų detalės.

Susisiekite
Nestandartiniai reklamos gaminiai

SUSIJUSIOS PASLAUGOS

Reklamos iškaba ar stendas turi suintriguoti klientą. Kūrybiškos ir įdomios iškabos bei stendai įsimena klientams, pagerina pastato fasado vaizdą.
Plačiau
Efektyvus reklamos sprendimas yra plakatus, fotoplakatus, tentus bei plakatus virtinoms pateikti didelį žmonių srautą pritraukiančiose vietose.
Plačiau
Šiuo metu, vizitinės kortelės, nuolaidų kortelės, diplomai, proginiai atvirukai, skrajutės, etiketės, kalendoriai ir lankstinukai sudaro svarbius priedus, kurie reprezentuoja įmonę.
Plačiau