Idėjos grafika
Idėjos grafika atliekama spaudos reklama yra viena populiariausių ir sėkmingiausių reklamos priemonių, kuri nepriklausomai nuo įmonės veiklos srities ar dydžio užtikrina sėkmingą jos plėtrą.
Lipdukai, stendai, iškabos, plakatai, dekoruotos vitrinos, spaudos gaminiai – visa tai padarys Jus matomus ir leis lengvai pasiekti savo klientus. Išorinės reklamos priemonių nereikia dažnai keisti, nes lauko reklamai nebūdingas sezoniškumas. Tuo tarpu, ryškūs ir kokybiški gaminiai patrauks auditorijos dėmesį, primins vartotojui, jog jis turi užeiti pas Jus.
Spaudos reklama reikalauja ne tik kūrybiškumo, tačiau ir tinkamų sprendimų. Šioje srityje rekomenduojama atsiriboti nuo nevykusių eksperimentų. Tik profesionaliai sukurta ir pagaminta reklama atneš laukiamų rezultatų. Todėl profesionalus Idėjos grafika požiūris ir patirtis užtikrins gaminamos reklamos aukštą prabą ir profesionalumą.
Mūsų komanda vienija dešimties metų patirtį turinčius specialistus, kurie sugeba suderinti inovacijas reklamos industrijoje, kliento poreikius, kūrybiškumą ir patikimumą. Komandos puikius rezultatus patvirtina ilgametė partnerystė su vienomis didžiausių įmonių Lietuvoje. Džiaugiamės būdami lyderiais, kurie gali pasiūlyti itin platų paslaugų spektrą. O taip pat didžiuojamės, kad dėl naujausios technikos, vieno moderniausių frezavimo aparatų, reklamos gaminiai išsiskiria modernumu ir itin aukšta kokybe.
Mūsų misija – padėti Jums pasiekti svajonę!

REKLAMOS GAMYBA

Mūsų atliekama reklamos gamyba leidžia pasiekti klientus Jų erdvėje. Jūsų klientai, Jų draugai mato Jūsų įmonės logotipą ilsėdamiesi namuose ar dirbdami kasdienius darbus.
Plačiau

STENDŲ GAMYBA

Reklamos iškaba ar stendas turi suintriguoti klientą. Kūrybiškos ir įdomios iškabos bei stendai įsimena klientams, pagerina pastato fasado vaizdą.
Plačiau

PLAKATŲ GAMYBA

Efektyvus reklamos sprendimas yra plakatus, fotoplakatus, tentus bei plakatus virtinoms pateikti didelį žmonių srautą pritraukiančiose vietose.
Plačiau
Susisiekite

MŪSŲ PAGRINDINĖ UŽDUOTIS – ĮGYVENDINTI KIEKVIENĄ JŪSŲ NORĄ REALYBĖJE!

IEŠKANTIEMS – ATRANDAME, ATRADĘ – ĮGYVENDINAME!
Susisiekite