Idėjos grafika atlieka stendų gamybą. Reklamos iškaba ar stendas turi suintriguoti klientą. Kūrybiškos ir įdomios iškabos bei stendai įsimena klientams, pagerina pastato fasado vaizdą. Išorinė reklama perduoda Jūsų klientui nuotaiką ir formuoja įmonės įvaizdį. Milžiniškas stendų privalumas yra jų ekonomiškumas lyginant su kitomis reklamos sritimis. Kasdien, pro tą vietą eidami klientai mato Jūsų pateiktą informaciją. O be prekinio ženklo žinomumo skatinimo arba aiškios žinutės klientui siuntimo, išorinė reklama gali tarnauti kaip buvimo vietos orientyras. Ar įsivaizduojate reklaminį stendą, kuris yra pastatytas šalimais Jūsų įmonės buveinės? Tokiame stende dominuoja Jūsų įmonės veiklos aprašymas, logotipas, didžiausi pasiekimai, o integruota vieta plakatui suteikia galimybę atnaujinti informaciją taip dažnai, kaip to norite. Ir tokiu būdu reklama dirba Jums 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

“Stendų gamyba yra Idėjos grafikos profesionalumo argumentas.”

Gaminant iškabas ir stendus svarbu ne tik dizainas, spalvos. Milžinišką reikšmę turi smulkios detalės, tokios kaip: apšvietimas, iškabos forma, vizualinis derinamumas su pastatu ir aplinka. Tobulėjant technologijoms tobulėja ir išorinės reklamos galimybės. Šiandien, iškabos arba stendo dizainą gali riboti tik dizainerio fantazija.

Tačiau mūsų dizainerių fantazija ribų neturi. Mes žinome kokie akcentai labiausiai patiks Jūsų klientams. Gaminame mobilius stendus, reklamines sieneles, reklaminius stovus, ES stendus.

Europos Sąjungos viešinimo gairės keičiasi labai greitai. Mūsų specialistai operatyviai prisitaiko prie naujovių ir viskuo pasirūpina už Jus. Nuo 2014 metų gaminame stendus su ES fondų investicijų ženklais.

Susisiekite
Stendų gamyba Vilniuje
Stendų gamyba Vilniuje

SUSIJUSIOS PASLAUGOS

Jau beveik dešimtį metų gaminame bei klijuojame vienspalvius ir su spauda lipdukus automobiliams, stendams, lygioms ar deformuotoms sienoms.
Plačiau
Mūsų atliekama reklamos gamyba leidžia pasiekti klientus Jų erdvėje. Jūsų klientai, Jų draugai mato Jūsų įmonės logotipą ilsėdamiesi namuose ar dirbdami kasdienius darbus.
Plačiau
Mūsų komandoje tikrai netrūksta talento reikalaujančių profesijų atstovų, kurie visuomet pasirengę sukurti langų grafiką, stiklo ir vitrinų dizainą labiausiai atitinkantį Jūsų lūkesčius.
Plačiau