Vizitinių kortelių gamyba paplito Pranūzijoje dar XVII – ame amžiuje. XIX – ame šimtmetyje tapo privalomu kiekvieno džentelmeno atributu. Šiuo metu, vizitinės kortelės, nuolaidų kortelės, diplomai, proginiai atvirukai, skrajutės, kalendoriai ir lankstinukai sudaro svarbius priedus, kurie reprezentuoja įmonę.

Mūsų pasąmonėje šios detalės yra statuso simbolis. Šios detalės yra tiek įmonės, tiek asmens marketingo dalis. Įprasta pakeitus įmonės adresą, logotipą ar veiklos pobūdį pakeisti vizitinę. Nes be vizitinių kortelių neapsieina oficialūs įvairių visuomenės grupių susitikimai, konferencijos, prisistatymai, mugės. Kokybiška vizitinių kortelių gamyba pateiks informacijos apie jos turėtoją, atkreips dėmesį, paskatins įsigyti jo teikiamą paslaugą ar prekę. Būtent iš vizitinės kortelės, skrajutės ar lankstinuko jos turėtojas prisimins konkrečią įmonę ir įmonės atstovą.

Vizitinių kortelių gamyba yra Idėjos grafikos profesionalumo įrodymas.”

Pastaruoju metu, rašomos ištisos knygos apie vizitinių kortelių dizainą, etiketą, vizitinių kortelių gamybą. Tačiau Jums nereikia Jų studijuoti, nes mūsų specialistai Jums tinkamai patars. Todėl itin verta su profesionaliu dizaineriu aptarti reklaminių lankstinukų, etikečių, lipdukų ar vizitinių kortelių vizualinį išpildymą. Specialistai gali Jums pasiūlyti pačius geriausius sprendimus. Dėl pažangių technologijų galima spauzdinti itin didelio tiražo gaminius. Galbūt ruošiatės mugei ir norite stendą papuošti reprezentacinio pobūdžio leidiniais? Puiku – specialistai operatyviai padės pasirinkti ofsetinės, plačiaformatės arba skaitmeninės spaudos sprendimus.

Susisiekite
Vizitinių kortelių gamyba Vilniuje
Vizitinių kortelių gamyba Vilniuje

SUSIJUSIOS PASLAUGOS

Reklamos iškaba ar stendas turi suintriguoti klientą. Kūrybiškos ir įdomios iškabos bei stendai įsimena klientams, pagerina pastato fasado vaizdą.
Plačiau
Efektyvus reklamos sprendimas yra plakatus, fotoplakatus, tentus bei plakatus virtinoms pateikti didelį žmonių srautą pritraukiančiose vietose.
Plačiau
Jau beveik dešimtį metų gaminame bei klijuojame vienspalvius ir su spauda lipdukus automobiliams, stendams, lygioms ar deformuotoms sienoms.
Plačiau