UAB „Idėjos grafika“ įgyvendina projektą „Stalo žaidimų dizainų sukūrimas“ pagal priemonę Dizainas LT. Pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-839 „Dizainas LT“ UAB „Idėjos grafika“ įgyvendina bendrai Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą „Stalo žaidimų dizainų sukūrimas“, projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-01-0109.

Projekto įgyvendinimui įmonė įsigijo dizaino paslaugas ir jo įgyvendinimo metu bus sukurti 4 žaidimų dizainai ir  žaidimų pakuotės 4 dizaino sprendimai. Projekto tikslas – padidinti įmonės gaminio patrauklumą ir paklausą, bei įmonės produktyvumą, sukuriant naujus gaminio ir jo pakuotės dizainus. Projekto metu bus sukurti originalūs stalo žaidimų dizainai: šachmatai dviem žaidėjams; šachmatai trims žaidėjams; 3D šaškės dviem žaidėjams; Go bei žaidimų pakuotės 4 dizainai.

UAB “Idėjos grafika” gamyboje  naudoja naujausią techniką, vieną moderniausių frezavimo aparatų, todėl gaminiai išsiskiria modernumu ir itin aukšta kokybe.

Projektas “Stalo žaidimų dizainų sukūrimas” suteiks įmonei galimybę sukurti serijinės gamybos produktus, tuo sukuriant pridėtinę vertę, didinant darbo našumą bei įmonės pelningumą.  Stalo žaidimų dizainas rinkoje išsiskirs savo unikalumu bei originalumu. Stalo žaidimų dizaino sukūrimas ir įdiegimas UAB „Idėjos grafika“ padės kurti įmonės įvaizdį  ir didinti žinomumą Lietuvoje, tuo pačiu padidins įmonės konkurentingumą, darbo našumą bei įmonės pridėtinės vertės rodiklius, kurie ženkliai lenks vidutinius analogiškus panašia veikla užsiimančių įmonių rodiklius.

Kaip projekto rezultatas bus sukurti skirtingi stalo žaidimų ir jų pakuotės dizainai naudojant skirtingas medžiagų, matmenų, spalvų specifikacijas.

Projekto pradžia – 2017 m. balandžio mėn., pabaiga – 2018 m. kovo mėn.

Projekto vertė 16 950 EUR.

UAB „Idėjos grafika“ siekdama padidinti įmonės patrauklumą, investuojant į originalių stalo žaidimų ir dėlionių bei jų pakuočių dizaino sukūrimą, įgyvendina iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo lėšų bendrai finansuojamą projektą – „Originalių stalo žaidimų ir dėlionių dizaino sukūrimas“ Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-02-0046.
UAB „Idėjos grafika“ – reklamos gamybos paslaugas teikianti agentūra, gaminanti lipdukus, stendus, iškabas, plakatus, dekoruotas vitrinas, spaudos gaminius, verslo dovanas bei atliekanti platų paslaugų spektrą. Įmonės komanda vienija dešimties metų patirtį turinčius specialistus, kurie sugeba suderinti inovacijas reklamos industrijoje, kliento poreikius, kūrybiškumą ir patikimumą. Savo gamyboje UAB „Idėjos grafika“ naudoja naujausią techniką, vieną moderniausių frezavimo aparatų, todėl gaminiai išsiskiria modernumu ir itin aukšta kokybe. Pasinaudodama DIZAINAS LT kvietimu Nr. 1 įmonė sukūrė tradicinių stalo žaidimų originalius dizainus ir sėkmingai paleido juos į pardavimą. Atsižvelgiant į klientų pageidavimus ir poreikius verslo dovanų rinkoje, ypač pozicionuojant Lietuvą įvairiose parodose ir pan., buvo priimtas sprendimas tęsti plėtrą šioje srityje ir sukurti 5 originalių stalo žaidimų ir dėlionių ir jų pakuočių dizainus.
Projektas „Originalių stalo žaidimų ir dėlionių dizaino sukūrimas“ suteiks įmonei galimybę sukurti serijinės gamybos produktus, tuo sukuriant pridėtinę vertę, didinant darbo našumą bei įmonės pelningumą. Stalo žaidimų ir dėlionių dizainai rinkoje išsiskirs savo unikalumu bei originalumu. Stalo žaidimų dizainų ir jų pakuočių sprendimo sukūrimas UAB „Idėjos grafika“ padės kurti įmonės įvaizdį ir didinti žinomumą rinkoje, tuo pačiu padidins įmonės konkurencingumą, darbo našumą bei įmonės pridėtinės vertės rodiklius, kurie ženkliai lenks vidutinius analogiškus panašia veikla užsiimančių įmonių rodiklius
Projekto vykdymo biudžetas – 40 200,00 Eur;
Gauto finansavimo suma – 30 000,00 Eur.
Projekto įgyvenimo laikotarpis – 2020 m. birželis – 2021 m. gruodis.
Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „Dizainas LT“

UAB „Idėjos grafika“ įgyvendina iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės bendrai finansuojamą projektą – „Inovatyvių dizaino sprendimų ir rinkodaros priemonių sukūrimas ir jų diegimas UAB „Idėjos grafika““  Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0651.

Atsižvelgiant į vis augančius klientų pageidavimus ir poreikius verslo dovanų rinkoje, požiūrį į tvarumą ir ekologiškumą, ypač pozicionuojant Lietuvą įvairiose parodose ir pan., buvo priimtas sprendimas tęsti plėtrą šioje srityje ir toliau ir investuoti į 3 inovatyvius gaminius, jų pakuočių ir rinkodaros priemonių sukūrimą bei diegimą.

UAB “Idėjos grafika” įgyvendinamu projektu pasinaudodama kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių atstovų teikiamomis inovatyviomis paslaugomis, siekia sukurti inovatyvius tvarumu išsiskiriančius produktus ir jų pakuotes, investuoti į rinkodaros inovacijas bei diegti jas siekiant padidinti įmonės pelningumą.

Naujas projektas suteiks įmonei galimybę sukurti masinės gamybos produktus, tuo sukuriant pridėtinę vertę, didinant įmonės pardavimus. Numatomi produktai: stovas/laikiklis mobiliam telefonui, planšetiniam kompiuteriui, nešiojamam kompiuteriui išsiskirs savo unikalumu bei originalumu, bus tvarūs ir patrauklūs naudoti kasdien. Inovatyvių produktų dizaino ir rinkodaros priemonių sukūrimas ir jų diegimas UAB „Idėjos grafika“ padės kurti įmonės įvaizdį  ir didinti žinomumą rinkoje, tuo pačiu padidins įmonės konkurencingumą, įmonės pridėtinės vertės rodiklius ir pardavimus.

Projekto vykdymo biudžetas – 88 451,12 Eur

Gauto finansavimo suma – 66 338,34 Eur

Projekto įgyvenimo laikotarpis – 2022 m. sausis – 2023 m. sausis

Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-861 „Kūrybiniai čekiai COVID-19“.