Aukščiausios kokybės plakatų gamyba yra Idėjos grafikos pašaukimas. Būdami spaudos lyderiai Lietuvoje, siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį plakatų gamyboje. Esame įsikūrę Vilniuje, tačiau turime galimybę paslaugas teikti ir gaminius pristatyti ir sumontuoti visoje Lietuvoje.

Efektyvus reklamos sprendimas yra plakatai, fotoplakatai, tentai bei plakatai virtinoms pateikti didelį žmonių srautą pritraukiančiose vietose. Žmonės negali tokios reklamos perjungti kaip televizoriaus arba išjungti kaip kompiuterio. Jie negali plakato pamesti, kaip bukleto. Todėl didžiausias plakato privalumas yra potencialaus vartotojo dėmesio pritraukimas ilgam periodui arba dažniems laiko intervalams. Idėjos grafikos specialistai nuolat keliauja po Lietuvą ir montuoja įvairius reklamos gaminius, klijuoja ir kitaip tvirtina plakatus, fototapetus, apipavidalina tentus bei tvirtina plakatus prie vitrinų.

“Plakatų gamyba yra Idėjos grafikos pašaukimas.”

Skrajutės ir plakatų gamyba gali puikiai pasitarnauti kviečiant klientus apsilankyti įmonėje, pranešti apie akciją arba žaidimą. Taip pat plakatai yra patraukli marketingo forma dėl savo paprastumo, aiškumo. Plakatas yra greitai išplatinamas, pasiekia didelę auditoriją, yra nebrangi ir informatyvi reklamos sritis.

Puikus plakatas pateikia ne tik informaciją apie įmonę, renginį ar gaminį. Tačiau puikus plakatas sukelia emocijas – kartais priverčia susimąstyti, kartais nusišypsoti, o kartais paskatina užsiimti nauja veikla, išbandyti naują hobį ar patiekalą. Puikus plakatas yra tas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukelia smalsumą, o iš antro – susidomėjimą. Kuo įdomesnis ir įsimintinesnis plakatas, tuo didesnį poveikį lauko reklama padarys potencialiam klientui.

Mes gaminame plakatus, kurie pasiekia Jūsų klientą. Visiškai prisitaikome prie Jūsų poreikių – gaminame blizgų, matinį, laminuoto popieriaus ar fotoplakatą, PVC plakatą. Pasirūpiname plakatų laikikliais. Aukščiausios kokybės plakatų gamyba užtikrina mums lyderio pozicijas spaudos paslaugų pasiūloje, todėl taip pat preciziškai atliekami ir paprasti, ir sudėtingi užsakymai.

Susisiekite
Plakatų gamyba Vilniuje
Plakatų gamyba Vilniuje

SUSIJUSIOS PASLAUGOS

Reklamos iškaba ar stendas turi suintriguoti klientą. Kūrybiškos ir įdomios iškabos bei stendai įsimena klientams, pagerina pastato fasado vaizdą.
Plačiau
Efektyvus reklamos sprendimas yra plakatus, fotoplakatus, tentus bei plakatus virtinoms pateikti didelį žmonių srautą pritraukiančiose vietose.
Plačiau
Šiuo metu, vizitinės kortelės, nuolaidų kortelės, diplomai, proginiai atvirukai, skrajutės, etiketės, kalendoriai ir lankstinukai sudaro svarbius priedus, kurie reprezentuoja įmonę.
Plačiau