Lipdukų gamyba yra Idėjos grafikos stiprybė. Būdami lipdukų gamybos lyderiai Lietuvoje, turime galimybę pateikti labiausiai subalansuotą kainos ir kokybės santykį, o lankstus gamybinis pajėgumas leidžia taip pat sėkmingai įgyvendinti tiek paprastas, tiek sudėtingas užduotis.

Vienas efektyviausių reklamos būdų yra reklama ant automobilio, lipdukais nuklijuotas stendas arba iškaba. Pasaulinės statistikos duomenys rodo, kad vyras per dieną automobilyje praleidžia vidutiniškai 81 minutę, moteris – 64 minutes. Neabejotinai, reklamos efektyvumą skaičiuojant tūkstančiui kontaktų lipdukai yra sąrašo viršuje. Todėl šios reklamos erdvės patiks besižvalgantiems nebrangaus, patikimo ir ilgalaikio rezultato. Juk net ir nedidelis lipdukas su Jūsų firmos logotipu ant sienos arba automobilio stiklo padidins įmonės vardo žinomumą.

Jūsų automobilis – tai nemokamas plotas reklamai. O pagrindinis tokios reklamos privalumas yra mobilumas – kad ir kur bevažiuotumėte Jus matys potencialūs klientai. Pritraukite ir išlaikykite daugiau klientų – plėskite verslo ribas pasikliaudami lipdukų gamyba. O mes Jums padėsime to pasiekti.

“Lipdukų gamyba yra Idėjos grafikos stiprybė.”

Jau beveik dešimtį metų gaminame bei klijuojame vienspalvius ir su spauda lipdukus automobiliams, stendams, lygioms ar deformuotoms sienoms.

Baiminatės, kad besikeisdamos oro sąlygos gali pakenkti gaminiui? Galime užtikrinti, kad laminuoti įvairių formų ir dydžių lipdukai yra apsaugoti nuo ultravioletinių saulės spindulių, lietaus ar kitų gamtos išdaigų. Jeigu nenorite blizgaus, galite rinktis matinį lipduko paviršių.

Susisiekite
Lipdukų gamyba Vilniuje
Lipdukų gamyba Vilniuje

SUSIJUSIOS PASLAUGOS

Reklamos iškaba ar stendas turi suintriguoti klientą. Kūrybiškos ir įdomios iškabos bei stendai įsimena klientams, pagerina pastato fasado vaizdą.
Plačiau
Efektyvus reklamos sprendimas yra plakatus, fotoplakatus, tentus bei plakatus virtinoms pateikti didelį žmonių srautą pritraukiančiose vietose.
Plačiau
Šiuo metu, vizitinės kortelės, nuolaidų kortelės, diplomai, proginiai atvirukai, skrajutės, etiketės, kalendoriai ir lankstinukai sudaro svarbius priedus, kurie reprezentuoja įmonę.
Plačiau